KOSZE GABIONOWE

Łatwość montażu

Kosz gabionowy – czym jest? Kosze gabionowe to prostopadłościenne konstrukcje wykonane z metalowych prętów i siatki. Charakteryzuje je przede wszystkim atrakcyjna cena, łatwość montażu, solidność i trwałość, jaką wyróżnia się siatka. Ich podstawowym zadaniem było do niedawna umacnianie wałów, brzegów rzek, czy budowa murów oporowych. Dzisiaj kosz gabionowy może być także oryginalnym elementem dekoracyjnym domu, ogrodu, czy też terenu Państwa firmy (ogrodzenie gabionowe).

Oryginalny efekt wizualny

Kosze gabionowe wypełnia się różnego typu materiałami, uzyskując zróżnicowany i często niezwykle atrakcyjny wizualnie efekt. Siatka na gabiony pozwala także na obsadzenie roślinami, co w efekcie tworzy piękne skalniaki. Kosze gabionowe to zatem rozwiązanie funkcjonalne, a zarazem niezwykle dekoracyjne. Nic dziwnego, że obecnie kosze i statki gabionowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj także atrakcyjna cena rozwiązania.

Kosze gabionowe – jako ich producent proponujemy szeroki wybór możliwości

Kosze gabionowe, jakie Państwu proponujemy, jako ich producent, to asortyment wysokiej jakości, wyróżniający się przede wszystkim solidnością wykonania i trwałością. Siatka na gabiony jest elementem zabezpieczonym antykorozyjnie. Całość konstrukcji w prosty sposób można złożyć, nie korzystając przy tym z narzędzi. W naszej ofercie znajdą Państwo gabiony o różnych wymiarach, pozwalająca na łatwe dopasowanie do istniejących warunków przestrzennych. To z pewnością rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym otoczeniu.

Ogrodzenie gabionowe to zdecydowanie przystępny koszt, a jednocześnie imponujący efekt, który posłuży Państwu z powodzeniem przez lata.

Jako producent proponujemy rozwiązania dla każdego domu, ogrodu, czy też terenu firmowego.

Ogrodzenie gabionowe – niewielki koszt i atrakcyjne rozwiązanie na lata

Dla wielu inwestorów wybór rodzaju ogrodzenia może stanowić nie lada problem. Obecnie na rynku istnieje bardzo wiele systemów ogrodzeń, zróżnicowanych pod względem zastosowanej technologii, trwałości, rodzaju montażu oraz kosztu całej inwestycji. Warto także zauważyć, że wiele systemów ogrodzeniowych (np. ogrodzenia drewniane) wymagają ciągłej konserwacji.

Zalety zastosowania koszy gabionowych:

  • atrakcyjna cena
  • szybki i bezproblemowy montaż bez konieczności fundamentowania
  • zgodność z naturą
  • bardzo wysoka trwałość (dzięki bardzo dobrym właściwością antykorozyjnym zastosowanego drutu w klatce)
  • atrakcyjny wygląd dzięki zastosowaniu dowolnego wypełnienia kosza gabionowego (możliwość wypełnienia kamieniem z kamieniołomu lub surowcem dostępnym na budowie – np. gruzem czy łamaną cegłą a także wieloma innymi surowcami)
  • dobre właściwości w zakresie tłumienia hałasu
  • prostota w późniejszych modyfikacjach takich jak przesunięcia lub wymiana wypełnienia na inne
  • możliwość dowolnej rozbudowy
  • brak konieczności stosowania ciężkiego sprzętu przy instalacji
  • brak konieczności przeprowadzania kosztownej konserwacji